Toppmeny

NYHETER

Renovering Klubbhus

Efter beslut på VBK:s höstmöte går vi vidare med planerna att påbörja invändig renoveringen av vårt fina klubbhus. Arbetena inleds i mitten av januari och ska, som senast, vara klara lagom tills klubbens årsmöte i mitten av mars. 

För dig som medlem innebär det att det inte går att boka/ abbonera klubbhuset under perioden då renovering pågår. 

 

Hamnkontoret

Kontaktuppgifter till hamnkontoret

E-post:

Telefon- och öppettider:

Måndagar 13.00 - 16.00 apr-okt
Tisdagar       9:00 - 12:00
Torsdagar 14:00 - 19:00 

Telefon:    08-756 32 08

Besöks- och postadress:

Viggbyholms båtklubb

Hamnvägen 1
183 57 Täby   

FaceBook

Viggbyholms Båtklubb

Hamnvägen 1, 183 57 Täby

 

Tel: 08-756 32 08

Vi använder Cookies
Vi använder cookies på vår webbplats. Vissa av dem är väsentliga för webbplatsens funktion, medan andra hjälper oss att förbättra denna webbplats och användarupplevelsen (spårningscookies). Du kan själv bestämma om du vill tillåta cookies eller inte. Observera att om du avvisar dem kanske du inte kan använda alla funktioner på webbplatsen.